Web Tasarım

Rakipleriniz arasından farklılaşarak firmanızı, markalarınızı, projelerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi dünya üzerinde milyonlarca kişiye hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmak için en uygun yöntem iyi bir web tasarımı ve programlamasıdır.  
 
İyi hazırlanmış bir web sitesi izleyici gözünde firmanıza ait tüm ürün, hizmet ve projelerin değerini arttırır.
Ürün fotoğrafları ve bilgilerinin tatmin edici bir içeriğe sahip olması gereken web sayfalarında öncelikli olarak ziyaretçilerin sayfalarınıza ulaşılabilirliği, arama motorları için gerekli düzenlemeler, resim, vb. sunumların açılma süreleri gibi birçok teknik detay göz önünde bulundurmalıdır.
Yeterince etkili bir içeriğe sahip web sayfalarınız, arama motorlarındaki yeriniz sayesinde sizlere hiçbir emek harcamadan her gün yeni müşteriler kazandıracaktır.

İyi bir web sitesi nasıl yapılır?
İyi bir web sitesi için, iyi bir projelendirme gerekir. İyi bir projelendirme için;• Hedefler net olarak belirlenmeli,
• Kaynaklar ortaya konmalı (Bütçe, İçerik, Zaman, vb.)
• Planlama yapılmalı (Süreçler, Kişiler, Alt görevler)
• Proje test edilmeli ve son rötuşlar yapılmalıdır.
En son ve en önemlisi site hayata geçtikten sonra başlar. Herhangi bir değişiklik veya ekleme için her zaman destek sağlayacak bir tasarım ve dizayn ekibinin

 

Nasıl bir site?

girdapajans.COM her işi ayrı bir proje olarak görür. Kendi konusunda uzmanlardan oluşan bir ekiple her türlü web tasarımı ve dizaynı projesini bir bütün olarak ele alır, gereksinimlerini tespit eder, projelendirir ve uygular.

Daha önce yapılan projeleri kategorize edecek olursak;

Dinamik web site tasarımı: Sürekli güncellenmesi veya değişiklikleri kullanıcı tarafından yapılması gereken bir web dizaynı, amaca uygun bir programlama alt yapısı ve bir yönetim paneli ile hazırlanır. Bu yapıdaki bir sitede değişiklikler hızlı yapılarak sitenin daha güncel kalması sağlanır.

Statik web site tasarımı: Eğer ihtiyaçlar güncelleme gerektirmiyorsa, daha düşük maliyetler sunmak için, içinde program olmayan statik sayfalar ile tasarım kurgulanır. Güncelleme yapılması gerektiğinde girdapajans.COM ekibi size gereken desteği verecektir.

Flash web site tasarımı: Bazen web tasarımı projesinin gereği olarak görselliğin ön plana çıktığı tasarımlar olabilir, bu tip durumlarda sitenin temelini zengin flash uygulamaları ile oluşturulur.

Karma web site tasarımı: İhtiyaç durumuna göre bunların karması bir sistem uygulanması daha doğru olur. Karma teknolojiler ile bu farklı ihtiyaçlara cevap verilir. Her biri de uygulama alanları ve hedefleri iyi belirlenirse en uygun maliyeti sunar.
 

 

İlgili adımları takip edin, bizlerden kesintisiz destek talebinde bulunun ve gerisini düşünmeyin…

1. ADIM

Firmanız unvanına, hizmetlerine, markasına, hedeflerine veya  projelerine uygun olabileceğini düşündüğünüz bir alan adının (domain) girdapajans.COM ya da bir başka alan adı tescil firması tarafından satın alınması gerekmektedir. Bu basit işlem sonrasında yapılacak tüm tasarım çalışmaları sonucunda ilgililerin sizlere ulaşabilmesi için gerekli olan ilk adımı atmış olacaksınız.

İlgili alan adının tescil işlemleri sonrası ürün ve hizmetlerinizin tasarım aşamasından sonra yüklenebilmesi ve alan adı ile bağdaştırılması (DNS yönlendirmesi) için gerekli olan farklı özelliklere sahip bir barındırma hesabı (hosting) sahibi olmanız gerekmektedir.

Web sayfalarınızın, yayınlanmasını istediğiniz içeriğe göre farklı özelliklere sahip barındırma hesaplarını web sitemizde Hosting adı altında sunulan bölümden veya bir başka firma tarafından satın alabilirsiniz.

Alan adı ve barındırma hesapları işlemleri sonrasında firmanız adına aktif, “Yapım Aşamasında” ibareli ve e-posta hesapları çalışan boş bir alana sahip olacaksınız. Artık tasarım işlemleri için diğer adıma geçebilirsiniz.

2. ADIM

Tüm web tasarım işlemlerinden önce diğer benzeri firmalar tarafından yapılmış çalışmaları incelemeniz önerilmektedir. Bu sayede bizlerden talep edeceğiniz hizmet için hem yeterince içerik bilgilerine sahip olacak, hem de farklı firmaların yapmış olduğu çalışmalar ile girdapajans.COM’in hazırlayacağı çalışma arasındaki farkları tespit etmiş olacaksınız.

Farkı firmalar için hazırlanmış web tasarım çalışmalarda size, sıkıcı, kötü, gereksiz gelen bölümleri bizlere bildirmeniz çalışmanın verimliliğini arttıracaktır.

3. ADIM

Firmanız ürün veya hizmetlerinize dair, resim, açıklama, teknik bilgiler, tablolar, vb. teknik dokümanlarınızın neler olduğunu tespit ederek eksik olduğunu düşündüğünüz verileriniz için bizlerden veya bir başka ajanslardan yardım almanız gerekmektedir.

Bu aşama sonrasında elinizde olan mevcut hizmet bilgileri eşliğinde, adınıza hazırlanmasını istediğiniz web sayfaları için bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

4. ADIM

Bu aşamada hazırlanmasını isteğiniz web tasarım çalışması için bizler tarafından daha önce belirlenen fiyatlandırma tablolarımızı inceleyerek istemiş olduğunuz çalışma hakkında maliyet bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip tasarım çalışmaları için web tasarım sipariş formu bölümümüzü kullanarak size özel tekliflerde bulunmamızı talep edebilirsiniz.

5. ADIM

Web sayfanızda yayınlanmasını istediğiniz hizmet ve ürünlerinizle ilgili resim, açıklama metinleri, firmanızı tanıtan size özel açıklama metinleri vb. bilgiler, maliyet rakamları ve ilgili çalışma hakkında detaylı görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz adımlar sonucunda görüşme talebinde bulunduğunuz taktirde tarafımızdan hazırlanacak çalışmaların verimi ve başarısı konusunda kesin garanti verilmektedir.

Yukarıdaki adımlar eşliğinde hazırlanmasını istediğiniz tüm web sayfaları arama motorlarına yasal olarak (kelime, başlık, açıklama) kayıt edilmektedir. En küçük ya da en büyük çalışmalarda arama motorları için gerekli olan yazılım işlemleri ayrım gözetilmeksizin yapılır.

Web sayfalarınızın tasarım işlemleri sonrası yıl içerisinde, güncelleme ya da büyüme gibi düşüncelerinizle ilgili firma üst düzey yetkilileri ve konu ile ilgili personeller eşliğinde hiçbir ücret talep edilmeksizin genel toplantılar yapılır. Hizmetimiz ürün teslimiyle sona ermemekte; web sayfalarınızla ilgili her türlü ihtiyacınıza en kısa sürede cevap verilmektedir.

Call Now Button